29 Nisan 2014

TTNET Yandex İle İş Ortaklığı..

Tarayıcım da çok fazla açık site vardı, hepside o anda benim için önemli banka ve diğer işlerimin pencereleriydi.TTNET şirketimiz, Yandex ile ne anlaşması yapmışsa, sayfalardaki meta ve AJAX yenilemeleri veya denetlemeleri yüzünden hata alında sayfalar refresh oldu, gayri ihtiyari normal bir durum.

Sorun şu, bütün pencereler ttnet.yandex.com.tr/?aspxerrorpath=/reklam/Reklam.aspx adresine yönlendi. Arkadaşlar bu ne iş? Para kazanacaksınız diye hizmet kalitesizliğinin dibine mi vuracaksınız?

Gökhan 1.227 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan12 Mayıs 2014

    Hiçbir şey bilmiyorlarmış, haberleri bile yokmu. Operatör arkadaşımız öyle dedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Nisan 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön