07 Şubat 2014

TTNET Yalınnet Hattım 4 Gündür Bağlanmadı!

03.02.2014 tarihinde TTNET abonelik sözleşmesini imzaladım. Yetkili kişi evime 1-2 gün içinde Yalınnet için gerekli olan hattın döşenmesi için teknik servisin geleceğini söyledi. Dört gün olmasına rağmen ne gelen var ne de giden. İnternet'te araştırdığımda en geç iki günde açılması gereken hat dört gün oldu hala açılmadı.

Can 68 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Can 10 Şubat 2014

  Hiçbir şekilde memnun değilim ve kesinlikle bu firmayı önermiyorum.Sonuca yönelik olumlu bir durumun olacağını da zannetmiyorum.

 • Can 07 Şubat 2014

  Yapılan görüşmeler sonucunda aboneliğimin başvuru tarihinden 3 gün sonra bildirildiği ve bana tekrar 8 iş günü beklemem gerektiği söylenmiştir.TTNET'e geçicek kişilerde bu şikayeti okuyup değerlendirsin.5 gün bekledim ve şimdi 8 gün daha beklemem gerektiği söyleniyor.Hizmet kalitesi 0 . 8 günü geçtiği takdirde kesinlikle tüketici hakem heyetine başvuracağımı belirmek isterim.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön