08 Ocak 2014

TTNET Yalın İnternetten Verim Alamadım!

27.12.2013 bağlattığım Yalın internetten hiç bir şekilde verim alamamaktayım. Müşteri temsilcilerini aradığım halde 4 ocakta verdiğim arıza kaydı halen sonuçlanmamış ve ondan önce verdiğim arıza kayıtları da santrale uzaklığından dolayı en fazla 4 mgbt ala bileceğim söyleniyor yanımda ki diğer binamızda 8191 mbgt internet hızı alıyoruz.

Orası başka bir yerde mi santrale yakın oluyor? Yeter artık sizi aramaktan gına geldi. Bu kadar kötü bir hizmet olmaz, hizmet veremiyorsanız biz hizmet veremiyoruz bunu söyleyin. Ben de veremiyorsanız iptal edin, gelin modeminizi alın ve gidin.

Servet 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön