04 Nisan 2013

Ttnet Yalın İnternete Başvurdum Başvurum Masal Oldu!

22 Mart 2013 tarihinde Türk Telekom genel merkezinden aradığını söyleyen O****** adlı ve şirket telefonunun 053023746** olarak verdi. Benim Dsmart taahhüdümün bittiğini kendisinin iptal ve yalın internet işlemimi yapabileceğini söyledi.

28 Mart 2013 tarihinde MNG kargo ile gönderdiği sözleşmeyi imzaladım ve üzerine yalnızca ttnet yalın internet işlemlerinde kullanılabilir ibareli kimlik fotokopini aynı firma ve araç ile gönderdim.

Ancak bu zamana kadar hiçbir işlem olmadığı gibi verdiği telefon sürekli kapalı bazen çalmakta ama açmamaktadır. Türk telekom dan ricam genel merkez de veya bayilerinden araştırılarak ilgili şahsın tespit edilmesi ve cezalandırılmasıdır.

Mustafa 78 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön