03 Temmuz 2013

TTNET Yalın İnternet Nakil İşlemi!

6 ay boyunca bana tek Mb hizmet vermeden fatura yansıtan TTNET beni aradı ve taşındığım evden diğerine nakil işlemi yapabileceğini belirtti. Bende aynı sorunların bir daha yaşanmayacağı umuduyla kabul ettim. 1 hafta içinde aranacağımı ve bağlantımın yapılacağını söylediler. 8. gün ben aradım ve nakil işlemimin iptal edildiğini söylediler. Hiç bir gerekçe yok. Arayıp haber vermek yok. Nasıl bir hizmet anlayışı var anlamadım.

Bıktım artık. Bu kadar zor mu hizmet vermek? Günlerce sizi beklemek zorunda mı insanlar? Evimde hala internet yok. Gerçekten bir çözüme kavuşsun yoksa artık yasal yollara başvuracağım gerçekten bıktım yeter artık.

Faruk 37 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön