04 Nisan 2013

Ttnet Yalın İnternet Hız Sorunu!

1,5 aydır internete 0,85 mb ile bağlanıyorum. Arıza kaydı bıraktığımda ilk önce hiçbir sorun olmadığını söyleyip kaydımı hemen kapattılar. Sonraki arıza kaydı açtırdığımda sinyalde sorun olduğunu elektrikçi çağırıp bina girişindeki sinyali düzelttirmem söylendi. Getirdiğim elektrikçi bina girişine ve tüm tesisatı kontrol etmesine rağmen hiçbir sorun bulamadı.

Tekrar arıza kaydı bıraktıktan sonra gelen Türk Telekom görevlisi bina girişinde hızın normal olduğunu eve giden kabloda sorun olduğunu yeni kablo çektirmem gerektiğini söyledi. Bunun üzerine yeni cat5 kablosu çektirdim fakat hızım yine aynı çıktı.Acilen sorunumu çözmesi gerekli vermediği hizmet karşılığı ücret alıyor.Yoksa dava açacağım.

Hasan 178 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 05 Nisan 2013

    Şikayetimden sonra dün hızım 1.70 mb çıkartılmıştı. Bugün yapılan güncelleme sonucunda hızım tekrar 0,85 düşürülmüştür. Artık yeter. Sorunumun acilen çözülmesini istiyorum. Tesisatımda bir sorun yok, direk kablo çekildiğinde de hızım değişmedi. Sorun Telekomdan kaynaklanıyor. H.içi çalışıtığım için Telekomdan görevlilerin cumartesi gelmesini istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön