08 Nisan 2013

Ttnet Yalın İnternet Geçişi!

Yalın internet hakkında tarafıma tel ile yapılan bildirim üzerine yalın internete geçiş yapma talebinde bulundum ve 24.10.2012 tarihinde sabit telefonumun bağlı olduğu hat üzerinden yalın internete geçiş yaptım. Daha sonra 5.12.2012 tarihinde ise sabit hattımı iptal ettirdim. 28.1.2013 tarihinde ise internet üzerinden yapmış olduğum kontrolde fiziksel olarak iki hattım olmamasına rağmen ttnet kayıtlarında yalın internete geçiş değil ayrıca yalın internet hattı açılmış olduğunu ve iki hatta fatura ödediğimi farkettim. Fatura itirazı için telefon ettiğimde eski hattımı iptal ettiler. TTnet in hatalı olduğunu düşünüyorum ve fazladan ödediğim iki ay faturasının geri ödenmesini talep ediyorum.

Sami 46 Okunma

Cevaplar

  • Sami 26 Temmuz 2013

    Hiç bir soruma cevap vermediler, sadece anlamamazlıktan geldiler.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön