21 Şubat 2013

Ttnet Yalın İnternet Başvurusu Yaptım Hala Bağlantımı Yapamadılar!

9 Şubat günü Yalın internet için Ttnet'e başvurdum. Sözde 7 iş günü içerisinde internetim bağlanacaktı. Şu an aradığımda kimse bilgi bile vermiyor. Her çağrı merkezini aradığımda farklı şeyler söyleniyor. En son öğrendiğime göre internetimin ne zaman bağlanacağı bile belli değil; "arkadaşlar en kısa zamanda dönüş yapacaklarmış".

Yani 7 iş günü de hikayeymiş. Pazartesi aradığımda Çarşamba en geç bağlanacaktır denildi; bugün aradığımda da Cuma en geç bağlanacak denildi. Bizim de zaten işimiz gücümüz yok, evde oturup Ttnet gelecek diye bekleyeceğiz.

Mehmet 15 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet 23 Şubat 2013

  Utanıyorum sizin internet hizmetinize mecbur kaldığım için.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mehmet 21 Şubat 2013

  Neyin kontrolünü yapıyorsunuz hala anlamıyorum ki, günlerdir kontrolleriniz devam ediyor!

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön