08 Ekim 2013

TTNET Yalın İnternet Başvuru Yaptım 1 Aydır Hizmet Alamadım!

Eylül ayı başında TTNET'e Fiber Yalın internet başvurusunda bulundum. TTNET yetkilileri hemen durumu incelediler fiber altyapısı olmadığı için hiper yalın internet uygun olacağını ve hemen belgeleri ve modemi kargoyla ulaştıracaklarını söylediler ve üç gün içinde teslim aldım tarih 10 eylül 2013.

Bugün tarih 6 ekim 2013. Yaklaşık 10 defa "arıza kaydı", "öncelikli arıza kaydı" , "yüksek öncelikli arıza kaydı"alındı.

Koskoca TTNET 20 gün geçtikten sonra "altyapınız uygun olmayabilir sizi başka bir tarifeye alalım"dedi. Halbuki bir aydan beri hiç hizmet alamadığım tarifeyi de kendileri önermişlerdi. Koskoca TTNET bir aydan buyana internet hizmeti sunamadı. Sözleşmeyi feshetmek istiyorum.

Şerafettin 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön