06 Nisan 2013

Ttnet Yalın İnternet Bağlantısını Yapmadılar!

28 Mart 2013'te başından beri Yalın olan internetimi Bornova'dan Karşıyaka semtine nakil işlemi için başvuru yaptım. 1 haftadır en az 7 defa arıyorum 3 nisan'da arıza kaydı yapıldı, sorunun 5 nisanda çözüldüğü söylendi( telefon numaramı yaklaşık 5 defa bırakmama rağmen 1 kere bile bilgi vermek için aramadılar.

Sonunda oldu bu iş diye sevinirken 28 martta baş vurduğum nakil işleminin daha bir adım ilerlememiş olduğu bilgisini aldım. En son 1 saat kadar önce aradığımda sorununuz çözüldü, nakil işleminiz gerçekleşti denmesine rağmen 7 gündür aldığım adsl portu ile ilgili teknik vıdı vıdı sayfasına yönleniyorum. Şimdi de şebeke sorunu varmış ve 7 iş gününde hallolacakmış! Ttnete bir türlü ulaşamıyorum.

Nil 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Nil06 Nisan 2013

    korkuyorum olmayacak diye. her sayfa actıgımda /ADSL Portu ile ilgili teknik nedenlerden dolayı bağlantı sağlanamamaktadır!/ yazısı görmekten helak oldum. 2 sefer sorun çözüldü denildi yine aynı sayfa... hayır olmayacaksa iptal edeyim başka bi yerden bağlatayım internet, tahhüt yüzünden bilmem kaç lira ceza kesilecek olmasa 1 dakika durmam başka bi yerden internet bağlatsam günlerdir internete girebiliyo olacaktım cunku.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön