05 Mart 2013

Ttnet Yalın İnternet Bağlantısını Yapmadılar!

23.02.2013 tarihinde 4440375 den yalın internet başvurusu yaptırdım. Bana söylenen 7 gün içinde internet hizmetimin verileceğiydi. 7 gün dolduğu zaman şikayet formu doldurdum.
Bana geri dönüş yaptılar ve 7 gün değil 7 iş günü içinde bağlanacağını belirttiler.
7 iş günü de doldu msj geldi hattınız aktif olmuş diye.

Ben tekrardan aradım kullanıcı adı ve şifremi kendilerden istedim.Bana hattınız aktif kullanmaya başlayabilirsiniz dendi.Eve gittim modemi Ttnet e ayarladım bu kezde port hatası vermeye başladı. müşteri hizmetleri hattınızın aktif hale gelmesi yeterli değil portlarında santralllerinden aktif hale getirilmesi gerektiğini bildirdi. 11 gün oldu internet hizmeti alamıyorum.

Melih 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön