28 Ağustos 2013

TTNET Yalın ADSL Başvurusu!

3 kere yalın ADSL başvurusunda bulundum. 2 tanesi bana herhangi bir bilgi verilmeden iptal edildi. 3.başvurumda müşteri hizmetlerini aradığımda görünmüyor. Yeni binada oturuyorum ve Telekom kutusu var mı bilmiyorum? Sorun bundan kaynaklıysa görevlilerin beni bilgilendirmesi gerekmez mi? 2 aydır internet için uğraşıyorum ve mağdur oldum. Bu sorunun en kısa sürede giderilmesini istiyorum.

Ceren 49 Okunma

Cevaplar

  • Ceren 30 Ağustos 2013

    arandığımda işteydim ve müsait olamadığım için açamadım.tekrar aranıp bilgilendirme verilirse sevinirim.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön