24 Temmuz 2014

TTNET Yaklaşık 25 Gündür Sorunumu Çözmediler.

Yaklaşık bir 25 gündür Giresun'dan İzmir'e TTNET internet aboneliğimi taşıdım. Ve nerdeyse her gün TTNET'i aradım. Her seferinde de arıza kaydı oluşturdular ama bir çözüm bulamadılar. En sonunda elit hizmet verelim dediler, yarın saat 11'e randevu verelim dediler, tamam dedim. İki gün evde bekledim, beş sefer de TTNET'i aradım, gelmediler dedim ama nafile.

Şimdi soruyorum size, hizmet almadığım halde faturamı yollayacaklar. Hak mıdır, hukuk mudur bu? Müşteri hizmetlerini kaç sefer aradığımı sadece Allah bilir. yazıktır günahtır ya, her seferinde de sorunu çözecek gibi konuşuyorlar, bir güzel kandırıyorlar.

Musa 1.382 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ağustos 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Musa 25 Temmuz 2014

    Her seferinde aynı cevap veriliyor ama kimsenin sorun hallettiği yok. Nerdeyse bir aydır kontroller devam ediyor. Sonuç= Sıfır

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Temmuz 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön