TTNET Yaklaşık 1 Senedir Uğraşmamıza Rağmen Binamıza Hat Çekilmiyor.

Ozan B. |

Bundan bir sene önce taşındığımız apartmana hat çekilmesi için başvurduk ama ne gelen oldu ne giden var Türk Telekom Müdürlüğü'ne gitmeme rağmen hiçbir sonuca ulaşamadık binamızda yaklaşık 4 aile oturuyor hepimiz bu durumdan mustaribiz her gittiğimizde proje aşamasında deniyor başlarından savıyorlar. İşlerimiz bir nevi bunun üstüne kurulu TTNET tarafından mağdur bırakılıyoruz. Adres:no:19 Satıcı Apartmanı
Adaklı Sokak, Büyükdere Mahallesi, Odunpazarı Eskişehir.

Etiketler :

Üyelik / Paket Başvuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ozan B.
  19 Ağustos
  16:08

  hiçbir şekilde ilgilenilmedi ne gelen var ne de giden herzamanki tüürktelekom tekeli

 • Ozan B.
  18 Ağustos
  10:44

  . Adres :numara:19 Satıcı Apartmanı Adaklı Sokak, büyük dere Mahallesi, odun pazarı Eskişehir.
  Adresi iççin bir çok yere şikayet yazdım hattım proje aşamasında deyip bağlamıyorlar 1 senedir proje aşamasında olan hatta hala proje aşamasında deniyor bunu ben zaten biliyorum hiçbir şekilde ilerleme kaydedemiyoruz şikayetlerim de umursamayıp proje aşamasındadır demek için arıyorlar artık apartmanımıza hat gelsin istiyoruz bana proje aşamasındadır demek için aramayın 1 senedir zaten öyle artık bağlansın şu hat

 • Ozan B.
  18 Ağustos
  10:35

  Bundan bir sene önce taşındığımız apartmana hat çekilmesi için başvurduk ama ne gelen oldu ne giden var Türk Telekom Müdürlüğü'ne gitmeme rağmen hiçbir sonuca ulaşamadık binamızda yaklaşık 4 aile oturuyor hepimiz bu durumdan mustaribiz her gittiğimizde proje aşamasında deniyor başlarından savıyorlar. İşlerimiz bir nevi bunun üstüne kurulu TTNET tarafından mağdur bırakılıyoruz. Adres:no:19 Satıcı ApartmanıAdaklı Sokak, büyükdere Mahallesi, Odunpazarı Eskişehir.
  hiç bir şekilde dönüş yapılmadı

 • 15 Ağustos
  16:14

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Ozan B.
  13 Ağustos
  19:14

  Bekliyorum

 • 13 Ağustos
  10:19

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.