10 Ekim 2013

TTNET Wi-Fi Noktası'nda Hız Sorunu Yaşıyoruz!

Bursa Çekirge Erkek Öğrenci Yurdu TTNET Wi-Fi noktasını iki senedir kullanmaktayım. TTNET Wi-Fi noktasının internet hızını 8 Mbps olarak söylemesine karşın, Bursa Çekirge Erkek Öğrenci Yurdu TTNET Wi-Fi noktası internet hızı son 1 aydır yaptığım hız testlerinde 0,4 Mbps - 1.6 Mbps
arası değişmektedir.

Bu şartlar altında bu hızda internet kullanmakta işkenceden beter bir durumdur. Acilen hız sorunun giderilmesini istiyorum. (Hızın TTNET Wi-Fi noktasına olan uzaklığa vede bağlı kullanıcı sayısına göre değişeceğinin farkındayım, bu yüzden hız testlerini gün içinde vede gece yarısından sonra TTNET Wi-Fi noktasının yanından yaptım.)

Hamdi 219 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Ekim 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön