19 Mart 2013

Ttnet Webim Web Siteme Bağlanamıyorum!

21.Şubat 2013 tarihinden beri Ttnet Webim arayüzüne giremiyorum. 'Provizyon kullanıcı hesabı oluşturulamadı' diye bir hata vermekte.

Yaklaşık 1 Aydır düzenli olarak her 4 - 5 günde bir 444 0 375 Nolu telefondan şikayetimi bildiriyor ve aciliyetini bildiriyorum. 'gün içerisinde sizi arayacaklar' denilmekte ve iki gün sonra 'sorun çözüldü' diye şikayet kapatılıyor.

Ancak ne arayan var nede sorun çözülüyor. Aynı hata hiçbir değişiklik olmadan devam etmekte ve internet sitemize bir aydır ulaşamıyoruz.

Lütfen bize yardım edin, çünkü Ttnet bu işi çözmeye niyetli değil.

Mustafa 262 Okunma

Cevaplar

 • Mustafa21 Mart 2013

  Evet doğrudur: 19.03.2013 tarihinde bilgilendirme yapıldı. Ayrıca 18.03 - 17.03 - 16.03 ...... taa 21.02 tarihine kadar her gün aynı bilgilendirme Mesajı gelmekte. Aynen aktarıyorum: 'Değerli Müşterimiz Şikayetiniz alınmıştır. 119402993 bildirim numarası ile takip edebilirsiniz'. Elbette arada bildirim numaraları değişiyor, çünkü TTNET işi çözmüş gibi şikayeti birkaç gün sonra kapatıyor. Aradığınızda tekrar yeni bir numara açıp aynı serüven baştan başlıyor. Yanı TTNET özünde HİÇBİRŞEY yapmıyor. Müşterisi umurunda değil. Alacağı (VERMEDİĞİ HIZMETTEN DOLAYI ALACAĞI) paraya bakar. Madem TTNET burayı izliyorsunuz. Bu sorunu uzun zamandır çözemediğiniz malum - artık inkar etmek gülünç olur - bu sorunu yaşayan herkese (ki bunlar binlerle ölçülür) müjdeyi verin ve deyin ki 'biz bu sorunu çözene kadar bu hizmet için hiçbir ücret talep etmeyeceğiz' Belki bu şekilde kendinize bir hızlı çalışma baskısını vermiş olursunuz - madem müşteri şikayet ve mağduriyetleri sizin elemanlarınıza vız geliyor belki böyle bir baskı uygun olur.

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Mart 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından 19.03.2013 tarihinde SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Mustafa19 Mart 2013

  İlginç, bu cevabı bir aydır alıyorum ama hiçbir şey yapılmıyor. Aynı ve benzer porblemler çok sayıda kullanıcıda var am yapılan HİÇBİR ŞEY YOK. TTNET en azından VEREMEDİĞİN Hizmetin Ürcetini ALMASAN daha adil olmaz mı? Ayrıca 'çalışıyoruz' yalanından başka birşey demeye niyetin yok mu?

 • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön