13 Nisan 2013

Ttnet Vermedikleri Hizmete Borç Çıkarıp İcraya Verdiler!

Ben ttnet kullanıcısıydım fakat ev taşıma işlemi gerçekleştiğinden dolayı yeni taşındığım bina Türk telekom hattı bulunmamaktaydı birkaç kere yazılı başvuruda bulunmamıza rağmen hat çekme işlemi yapılmadı. Bu arada benim int. 3 ay süreyle 2 defa dondurma işlemi gerçekleşti fakat 6 ay sonra hat gelmediği için kapattırmak istedim ve bütün borçlarını yatırdım hattı kapattırdım.

Bana 25. icra müdürlüğünden 12,04,2013 tarihinde 122.28 tl. borç ve 165,48 tl avukat ücreti talep edilmektedir bana hiç bir ihtar yapmadan olmayan borcu talep etmelerini şikayet ediyorum bütün hukuki haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum.

Emrah 776 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön