07 Mayıs 2013

Ttnet Vermediğin Hizmetin Faturasını Çıkarma!

1 ayı aşkın süredir bıraktığımız hız düşüklüğü kaydı yazmış olduğumuz mailler ve siteniz aracılığıyla yapılmış şikayete rağmen Ttnet internet hızımızı düzeltmemekte direniyor her seferinde telefon açıp sorun yok tekrar kontrol edelim diyorlar sonucunda sorun olduğunu görüp tekrar tekrar arıza kaydı alıyorlar ama nedense ekip gönderelim demelerine rağmen bir türlü kimseyi gönderip kontrol ettirmiyorlar.

Ayıp ticaret ahlakı denen bir şey var insanlar bu şekilde yanıltılmamalı madem ki yapamıyorsun o zaman sorunu kabul et ben bu işi beceremiyorum de insanların cebine göz dikme vermediğin hizmetin faturasını çıkarma.

Ali 22 Okunma

Cevaplar

  • Ali 10 Mayıs 2013

    ttnet cevap verdi denilen hiçbir mesaja artık inanmıyorum çünkü bana dönüş yapılmamıştır

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön