04 Mart 2015

TTNET Vermediği Hizmetlerin, Olmayan Borçların Faturasını Çıkarıyor.

TTNET faturalarım olması gerekenden yüksek geliyordu. Sabit ücret sözleşmemin üzerine kullanmadığım Tivibu hizmetini ilave etmişler. İtiraz ettim önce kabul etmediler fatura bu dediler sonra haklısınız hiç kullanmamışsınız sözleşmenizde yok deyip iptal ettiler. 30 gün sonra 5 sene öncesine borcum olmayan bir aboneliğin faturasını borcunuz vardı alacağınızı buradan mahsup ettik üstüne kalanı ödeyin dediler.

Telefonda buna itiraz ettim yanıltılıyoruz dedim. Bu kezde hayır biz alacağınızı 5 sene önceki borcunuza saymadık diye saçma cevapladılar. TTK 5 yıl geriye dönük fatura kesmeye müsaade etmiyor.

Murat 127 Okunma

Cevaplar

 • Murat05 Mart 2015

  Gerekli bilgilendirme yapılmadı. Türkçe nin ve Kurumsallığı yerle bir eden saçma bir cevap verildi. "Sistemde böyle görünüyor, bizim başka bilgimiz yok. " diye özetlenebilecek saçma sapan bir konuşma. Cevap falan verilmedi. Örtbas etme işi TTNET aboneliğimi iptal edeceğim ve Herkese önerim Faturalarınızın detayını mutlaka kontrol edin Almadığınız Tivibu ve benzeri. Hizmetleri size fatura ediyor. Açıkça yüz binlerce kişiyi dolandırıyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Mart 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2015

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Murat03 Mart 2015

  Tanzim edilmemiş beyan edilmemiş 5 yıl önceki bir faturanın borcunu benim alacağımdan düşüp üstüne şu kadar borcun var diye fatura olmayan başka bir kağıt gönderip para talep ediyorlar. Kanun ve Adalet nerede? TTK 23 vuk 227-229-230-232 de açıkça şekil, şumül ve zaman aşım süreçleri bellidir. Madde 219 a göre ise TTNET vergi kaçırmaktadır. 5 Sene önceki bir faturayı esas alıp müşterisinden vergisi bildirilmemiş kayıtta olmayan bir parayı talep etmektedir. Adaletsiz, usulsüzlüktür.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön