14 Eylül 2013

TTNET Vermediği Hizmetin Ücreti İstiyor!

TTNET ile ilgili daha önce başvurmuş olduğum şikayetim ile ilgili, 4440375 tarafından arandım. Sorunumun kayıt altına alındığı söylendi. Fakat sorunum çözülmedi. TTNET merkezi ile Eskişehir TTNET arasında bir kopukluk var. Şu anda internet kullanmadığım halde, Ağustos ayına ait fatura geldi. Almadığım hizmeti ödemek zorundayız. Mağduriyetim devam ediyor. Tüketici haklarına şikayet etmeyi düşünüyorum.

Ozhan 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön