13 Mayıs 2013

Ttnet Vermediği Hizmetin Bedelini Alıyor!

2012 Eylül ayında Telekomun aylık faturası 40 TL olan İnternet +Telefon+TiviBu 3'lü paketine abone olduk. Oturduğumuz yer ilçe olduğu için TiviBu hizmetinin 2013 Şubat ayında geleceğini o ay tekrar uğramamız gerektiğini söylediler.

Şubat ayında uğradık yok Mayıs oldu hala yok. Bayinin bize verdiği cevap Tivibu hizmeti almadığınız için ücretini ödemiyorsunuz oldu. Halbuki her ay 40 TL fatura geliyor.

Müşteri hizmetlerini aradığımızda TiviBu için Şubat ayında tekrar başvuru yapmamız gerektiğini ve süresinin dolduğunu söylediler. Baştan 3lü pakete başvuru yapmışız sonra neden başvuru yapmak zorunda kalıyoruz. Birde Kayseri/Develi Telekom bayiinin umursamaz, kaba tavrından şikayetçiyim.

Mustafa 44 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa 21 Mayıs 2013

    Henüz bir çözüm yok ortada !!!

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön