15 Şubat 2014

TTNET Vermediği Hizmeti Faturalandırdı

20 Ocak 2014 tarihinde 1845275869 hizmet no'lu internet hattımın kapatılması için başvuruda bulundum. Başvurumdan 12 gün sonra internet aboneliğimin sona erdirildiği mesajı geldi. Ben bu arada kapatma istediğinde bulunduğum bu internet hesabını hiç kullanmadım. Çünkü modemi söküp başvuru yaptığım gün teslim etmiştim. Bir başvurunun 12 günde sonuçlandırılması gerçekten çok ilginç. İşte bu kullanmadığım 12 gün için 52 tl'lik faturalandırma yapılmış.

Birincisi kullanılmayan bu süre için faturalandırılma yapılması etik midir? İkincisi 12 günlük fatura bu kadar tutar mı? Üçüncüsü kapatma sürecini bu kadar uzun sürmesi tuhaf değil midir? TTnet vermediği hizmetin faturalandırılmasını nasıl açıklar?

Murat 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön