Tayyip T. Teşekkür Mesajı

Teşekkürler sorunum sonunda halledildi.

TTNET Verimsiz İnternet!

Tayyip T. |

Yaklaşık 1 haftadır internetim gündüzleri gelip akşamları kesiliyor. 1 haftadır her akşam müşteri hizmetlerini arıyorum ve bana verilen cevap:'Beklemeniz gerekmektedir. 'Ben tüketici olarak ücretimi ödediğim internet için her akşam müşteri hizmetlerine arıza kaydı bırakmak zorunda değilim. Her ne hikmetse akşam arıza kaydı bıraktıktan sonra, sabaha karşı sorun çözülüp akşam tekrar kesiliyor. Madem sizden kaynaklanan bir sorun var, ben 1 haftadır beklemek zorunda değilim. Artık bir sonuç istiyorum!

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tayyip T.
  30 Ekim
  21:11

  Teşekkürler sorunum sonunda halledildi.

 • 29 Ekim
  12:32

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 27 Ekim
  11:12

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.