19 Mart 2013

Ttnet Verilmeyen Hizmetin Parası!

Sn yetkili, Türk telekomdan iptal ettirdiğim hat ile ilgili bana çıkartılan fatura çok ağır olmuş ve bu faturayı kabul etmemekteyim.Benden almadığım modemin parasını ve kullanmadığım internetin parasını talep etmektedirler tüketici kanununa göre hiç bir evrağa imza atmadan bana güya teslim edilen modem nasıl olurda parası talep edilebilir zaten kurallara uygun olmayan bir internet açılışı meydana gelmiş biraz dosya incelenirse benim dediklerim gün ışığına çıkacaktır.Ben telefondan kayıt yaptırıyorum ama kaydım Şanlıurfa oz.or telekomdan çıkıyor bu durum ile ilgili acilen cevap beklemekteyim, yoksa gerekli makamlara Türk telekom adına yanıltıcılıktan dava açacağımın bilgisini sunarım.

Cihan 33 Okunma

Cevaplar

  • Cihan25 Mart 2013

    herhangi bir mesaj mail adresime gelmedi mesajı ivedilikle beklemekteyim.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön