08 Haziran 2013

Ttnet Verilmeyen Hizmetin Karşılığı Haciz!

Ttnet ve Tivibu yaklaşık 2 sene önce başvuru yapmış olmamıza rağmen geri dönülmedi biz gittiğimizde de alt yapı yok bağlayamıyoruz dediler ve şok! vermedikleri hizmet için bizi hacize vermişler ve evimize bir fatura bile göndermeden kendilerine itiraz ettik fakat 870 lira olan yalan borç taksitle maaştan düşecek ama bilin ki hamile bir kadın olarak helal etmiyorum ve ömrümde böle mantıksızlık görmedim önce hizmet sonra para.

Filiz A. 45 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi09 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Müşteri Temsilcisi08 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön