20 Şubat 2013

Ttnet Verilmeyen Hizmetin Faturası Gönderilmiş!

08 Ocak Tarihinde başlayan arızamı 13 Şubata kadar giderememeştir. Akabinde farkı bir servis sağlayıcıya taşımış bulunmaktayım. 35 günlük arıza süreci içerisinde bir çok defa teknik servis gelip arızayı giderdiğini belirtmiş ama düzeltilmemiştir her seferinde müşteri hizmetleri ile yaptığım görüşmede arızamın (sinyal ulaşmadığını söyleyip) yeni bir arıza kaydı açmıştır.

Farklı servis sağlayıcıya geçtikten sonra; 2 adet 72 TL fatura göndermiştir. Kullanmadığım internetin faturasını ödemeyeceğimi belirtip iptal edilmesi için başvuruda bulundum buna istisnaden inceleme yapacaklarını söylediler,

İnternet hizmetinde onlardan kaynaklı sorun olmadığını ve faturayı iptal edemeyeceklerini bildirdiler.

Muzaffer 51 Okunma

Cevaplar

 • Muzaffer11 Mart 2013

  Hala cevap beklemekteyim!

 • Muzaffer26 Şubat 2013

  Hala telefonla arayıp, hatanın/arızanın sizden olmadığını söylüyorsunuz!!!! Bir arıza yoksa 35 Gün boyunca neden internetimin olmadığını açıklayın bana!

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Şubat 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Muzaffer22 Şubat 2013

  E-posta adresime gelen maile istisnaen yazmaktayım; "Ttnet kaynaklı arıza tespit edilmediğinden ücret iadesinin uygun olmadığı bilgisi iletilmiştir." Madem arıza yoktu neden her aradığımda (ortalama 15-20 kez)"Arıza tespit edilmiştir, Arıza kaydınızı oluşturuyorum" dediniz? Ortalama 35 gün boyunca evde internetim yoktu, yapmam gereken hiç işi yapamadım/yetiştiremedim. Akabinde internet hattımı süperonline taşıdıktan sonra sadece modemi takarak aynı hat, farklı port'tan internetim sorunsuz çalışmaya başladı. Beceriksizliğinizi, Hatanızı kabul etmiyoruz!!!!!!

 • Türk Telekom Temsilcisi20 Şubat 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön