09 Mayıs 2013

Ttnet Verilmeyen Hizmete Fatura Gönderiliyor!

Bundan 6 ay önce taşındım tüm kayıtlarımı dinleyerek bana verilen yanlış bilgilendirmeleri dinlenebilir. Sürekli fatura öde ondan sonra nakil ondan sonra iptal diye oyalıyorlar.Taşındığımı zaten söyledim kullanamıyorum neyin ödemesini yapacağım ve bir merkezden bir bayiden bayiye git oyalıyorlar. Gittim nakil için Ttnet bayisine başvurdum müşteri hizmetleri böyle bir kayıt yok dedi. Sinyallerim kontrol edilip son sinyal aldığım tarihten sonraki faturalarımın ve sonrasında aboneliğimin iptali gerekmektedir.

Hilal 85 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön