18 Nisan 2013

Ttnet Verilmeyen Hizmete Fatura!

26. Aralık 26. Ocak arasında adsl'mi transfer edemediler. Kendi çabalarımla hattaki sorunun sabit ip hizmeti veremediklerinden kaynaklandığını öğrenip iptal ettirdim. Hatta kavuştuk ama bu ay baktım ki hatta ip yok ama faturada var. Bedelini almaya devam ediyorlar. 4440375'i aradım. sadece itiraz başvurusu alıyoruz, işlem yapamıyoruz telekom ofisine gitmeniz lazım dediler.

İp'i iptal edebiliyorlar ama faturaya yansıması için ayrı başvuru istiyorlar. Amiriniz yok mu diyorum o da yapamaz diyorlar. Faturada Ttnet yazıyor siz mi? hizmetleri değil misiniz?sorunumu çözün diyorum yok. Bu amirler ne kadar erişilmez oluyor!Amaç müşteriye hizmet etmek mi! Köle olarak görmek mi! Anlamadım. Bir anlatan olsa!

Sedat 28 Okunma

Cevaplar

  • Sedat21 Nisan 2013

    TTnet yetkilileri ya telefonlardaki kayıtları dinlemiyor ya da detayları incelemiyor. Arıyorlar telekom ofisine gidin diyorlar, problem çözülmüş mü oluyor? Çözülen neymiş ben de merak ettim. TTnet konu ile ilgili neyi çözmüş bana da bildirsinler, öğreneyim. Henüz çözüme kavuşan bir şey yoktur. Çağrı merkezideki bir arkadaşın kaydı kapatma işaretini koyması sorunun çözüldüğüne değil ÜSTÜNÜN KAPATILDIĞINA İŞARETTİR sadece. Bilginize,

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön