08 Mart 2014

TTNET Verilmeyen Hizmet Karşılığı.

TTNET A.Ş Benim adıma kayıtlı olan ADSL hizmetinde haksız yere bana fatura yollandığını taahhüt'üm olmadığı ve hattımın borcundan dolayı kapalı olduğundan hizmet alamadığımı bu zaman zarfında bana 3 adet daha fatura yollanmasını haksız kazanç olarak görüyorum. 3 fatura ödemediğim için adsl hattım kapatıldı, kapatıldıktan sonra bana ekstra fatura yollandı Tüketici Haklarını araştırdım, verilmeyen hizmet karşılığı talep edilemez denildi.

İnternet'ten araştırmam sonucu aşağıda yazan sitede bu durum görüldü, bu durum düzeltilmez
ise Tüketici Haklarına baş vuracağımı bilmenizi isterim, gereğinin yapılmasını arz ederim.

Bilal 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi08 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön