25 Şubat 2014

TTNET Verilmeyen Bilgi İçin Alınan Teyit!

TTNET müşteri temsilcisi Y**** hanım ile görüştüm. Kopma yaşadığımı belirttim. Müşteri temsilcisi arkadaşım iyileştirme yapıyorum suan dedi ve benden teyit istedi ben ne yapacağını bilmeden teyit veremeyeceğimi belirtince resmen azarlandım. Neymiş yok yapılan çalışmalar söylenemiyor muş benden teyit alıyorsun arkadaşım ne bileyim senin ne yaptığını.

Splitter var mi yok mu hat direk mi takılı Müşteri Temsilcisi Y***'in umurunda değil. Birazdan
internetiniz kesilecek, bir de dns verelim hop tamam, oldu bitti. Müşteri Temsilcisi muhtemelen hattımı resetledi. 1 soruma bile cevap veremedi, sorunun ne olduğunu söylemedi. Sadece bekletti bilgisizliğini ve atomu parçalıyormuş ,konuşmasını hatırlayınca sinirleniyorum. Şuan hala kopma yaşıyorum.

Şule 46 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön