10 Eylül 2014

TTNET Verilen Taahhüte Rağmen Eksik Yapılan İşlerden Fazla Fatura Ödenmesi.

24 ay taahhütle 44 TL internet + 7 TL telefon ödeyeceğim şeklinde TTNET abonesi oldum. Telefon geçişi yapılırken kimlik bilgilerimde hata var denilip geçiş iptal edilmiş. Telefon geçişi iptalini Türk Telekom faturası gelince farkettim ve bu sorunla ilgili bana bir dönüş yapılmadı. Tekrar bu işlemi tanımlattırdığımda ise 10 TL geçiş ücreti alındı.

Bu ücret taahhüt imzalanırken belirtilmemişti.Sonradan yaptığım taleple telefon geçişi sağlandı fakat ilk taahhütte belirtilen 7 TL yerine 15 TL üzerinden faturalandırma yapıldı. Telefonun 7 TL olması içinse ayrı bir taahhüt vermemi istediler. Sonuç olarak 19.06.2014 tarihinden beridir fazladan fatura ödemekteyim ve işini düzgün yapmayan TTNET'ten şikayetçiyim.

Hasan 1.216 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hasan 16 Eylül 2014

    Şikayetimle ilgili henüz geri dönüş olmadı.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön