09 Şubat 2015

TTNET Verilen Eksik Bilgiler Sebebiyle Mağdurum.

TTNET ile yaşadığım sıkıntı:

1) Eylül 2014 ayında TTNET aboneliğim sona erdi. Bende hattımı kapatmak için tel şubesini aradım. Müşteri temsilcisi bana kampanya tarifelerini düşünmem için 6 ay hattımı dondura bileceğimi ve ne zaman istersem kapata bileceğimi söyledi. Bende bu şartlar altında kapatmayı kabul ettim.

Ancak bu kişi bana, hattımı dondurduğumda hattı ilk aldığımda kabul ettiğim taahhüt süresinin 6 ay daha uzayacağını, kapattırmak istediğim zaman ilk önce hattı tekrar aktif hale getirmem gerektiğini ve hat aktif hale geldiğinde de fatura ödemek zorunda kalacağımı söylemedi.
2) Bugün konuştuğum müşteri temsilcisinden öğrendim, bütün bunları ve hiçbir şekilde yardımcı olmuyorlar.

Murat 84 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön