09 Aralık 2014

TTNET Verilen Dilekçe İle İlgili Muhatap Bulamıyorum!

TTNET ADSL aboneliği için başvuruda bulundum. Bana, apartmana giren portun pasif durumda olduğunu ve öncelikle bu portu aktifleştirmek için dilekçe ile ilgili Türk Telekom müdürlüğüne başvurmam gerektiğini söylediler. Bende Buca'daki ilgili Türk Telekom müdürlüğüne gittim ve dilekçemi verdim. Ardından mesaj yolu ile talebimin alındığı bilgisi tarafıma ulaştı. Uzun zamandır da beklemedeyim. Tarafıma herhangi bir dönüş yapılmıyor. Müşteri hizmetlerini arıyorum, konu teknik ekibe iletilmiş bizim yapabileceğimiz bir şey yok, onlar size geriş dönüş yapacaklar diyorlar. Geri dönen kimse yok. Elimde referans numaram var: 1-24881368889, ama hiçbir işe yaramıyor, muhatap yok ortada. Problem çözülmüyor!

Tolga 116 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Tolga 10 Aralık 2014

    Tarafıma hala bir geri dönüş yapılmadı, en azından bir muhatap görmek istiyorum, sürecin ne kadar daha devam edeceği bilgisini paylaşın lütfen sayın Türk Telekom yetkileri.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön