13 Mayıs 2013

Ttnet Verilemeyen Hizmetin İptali İçin Fahiş Fiyat İsteniyor!

24 Nisanda önce hipernet abonesi oldum. Hat bağlandı ardından hizmetin verilemeyeceği söylenip tekrar paket seçmem istendi. Ultranet 16mbit seçimi yaptım. 5 gün bekletildikten abone merkezinin hatasından kaynaklı yanlış paket değişiklik cezasını da kabul ederek ultranet aboneliğim 3 mayıs da başlatılabildi.

İlk gün hız 5 - 6 mbit seviyesinde olduğu için ttnet'i arayarak arıza kaydı yaptım. Hız 8 mbit seviyelerine geldi. Tekrar başvurduğumda hızın daha yukarıya çıkamayacağı söylendi. Bu hızdan bu kadar faiş bedelle yararlanmak istemediğimi, 8. günündeki aboneliğimi iptal ettirmek istediğimde 135 TL+ şeklinde bir fatura çıkarıldı. Verilemeyen hizmet için böyle bir bedel ödemek istemiyorum.

Şükrü 21 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Şükrü15 Mayıs 2013

    Arayan birisi olmadı, çağrı merkezini aradım bilgi veremediler. Eposta gönderdim dönüş olmadı. Cevap bekliyorum. Teşekkürler

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön