20 Mayıs 2013

Ttnet Vergi Alıyor!

Ttnet faturam (tivibu ücreti de dahil) her şey dahil 53 tl olması gerekirken 5 ay boyunca 53 tl, şimdi ise 58 tl gelmiştir. Ttnet firmasını aradığımda bana 50 tl internet faturam olduğu, 5 tl ise tivibu ücretimin olduğu söylenmiş 3 tl'nin ise vergi olduğu ifade edilmiştir. Eğer Tivibu 'ya bir zam yapılmış ise karşılıklı olarak sözleşme imzaladığım Ttnet 'in beni bundan haberdar etmesi gerekir!

Bir hukukçu olarak bu işi yargıya taşıyacağımı söyleyeyim! Ayrıca, Ttnet hangi hakla benden 3 tl lik vergi alabilir! Devlet bile benden vergi almaz iken (öğrenciyim) Ttnet hangi hakla benden vergi alabilir! En kısa zamanda değiştireceğim!

Suleyman 68 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön