07 Kasım 2014

TTNET Veremeyeceğini Bildiği Halde 16 Mbps Hız Vadediyor Veremiyor!

Yaklaşık 1 ay kadar önce TTNET'e var olan 8 Mbit hızdan memnun olmadığımı daha hızlı bir servis verip veremeyeceklerini sordum. Bana 16 MB'e geçiş yaparsam daha hızlı hizmet alabileceğim söylendi. Ben özellikle evimin bulunduğu bölgenin bu hıza elverişli olup olmadığını sordum. Bana cevap olarak evet gerekli kontrolleri yaptık siz bu hizmeti alabilirsiniz dendi.

Bunu üzerine bende hızımı 8 MB'den 16 MB'e çıkartan paket anlaşmasını onayladım. Ancak hızımın hala 3 MB olduğunu görerek müşteri hizmetlerini aradım. Uzun uğraşlar ve aramalardan sonra bir personel bana 3 MB bölgede olduğum için daha hızlı bir servis veremeyeceklerini söyledi! Sorunumu defalarca aramama rağmen çözemedim. Yanıltıldım!

Hikmet 126 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Hikmet 07 Kasım 2014

    Yer olmadığı için detaylı yazamadım. Müşteri hizmetleri konuşma kayıtları dinlenirse beni nasıl oyaladıkları görülebilir. Her aramada farklı bahane ile zaman kazandılar. Zorlayınca sorunun ev içinde olduğunu iddea ettiler. Modemi cıkardım evin girişine bağladım yine aynı hızı aldım. Bu sefer santralde port arızası olabilir dediler vs.vs. en sonunda doğruyu söyleyen bir ttnet müşteri temsilçisi sorunun çözülemiyeceğini ekranda zaten benim evin 3 mb hizmet alacağının göründüğünü söyledi. Bunu bile bile benim bağlantımı 8 mb den 16 mb e yükselttiler. çok zorlayınca da arayıp bana tekrar 8 mb bağlanyıya dönmemi teklif ettiler. Bu bilerek müşteriyi yanıltmak değilde nedir?

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön