erkanuluç Teşekkür Mesajı

Şikayetim çözüldü.

TTNET Veremedikleri Hizmetin Parasını İstiyorlar!

erkanuluç |

3G data hattımın kampanya süresi bittikten sonra güzel bir kampanya önerisi ile devam ettim fakat data hattımın kayıp olduğunu bildirdim herhangi bir TTNET şubesinden alabileceğimi söylediler. 4 tane şube gezdim data hattının ellerinde olmadığını hatta böyle bir yedek kart satışının hiç olmadığını ilettiler. Suna TTNET kendilerinden kaynaklı 1 KB bile kullanamadığım veremedikleri hizmetin parasını almak için yasal yollara gitmiş durumda parası hiç önemli değil yaptıkları gerçekten mağdur etmek alternatifi olsa hemen TTNET'e ait bütün şirket ve ev hat internet ne varsa iptal edeceğim 10 yıldan daha uzun süredir abonesiyim günü gecikmiş bir faturam bile yok. TTNET mi asla!

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Haksız / Yüksek Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • erkanuluç
  17 Ağustos
  17:26

  Şikayetim çözüldü.

 • 14 Mart
  14:28

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 10 Mart
  11:54

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.