14 Ağustos 2013

TTNET Veremediği Hizmetin Parasını Alıyor!

Öncelikle TTNET abonesi olduğum için (kaza ile) ne kadar utanç duyduğumu belirtmek istiyorum. Şikayetime gelince yaklaşık 45 gündür (maalesef) TTNET abonesiyim ve TTNET'in sözde becerebileceklerine inandıkları sabit IP hizmetini kullanmak istediğimi ilettim ve bu servis için ayrıca para ödüyorum.

Maalesef ki TTNET bana bu servisi sağlayamıyor ama benden ayrıca parasını alıyor. Kendi sitelerine tam olarak 3 kere şikayet yazdım ama nafile o kadar çaresizler ki arayan personel aynen şunu diyor. Tamam efendim şikayet talebiniz için arıyorum talebinizi ilettik teşekkür ederiz...
Kardeşim talebi iletme bana çözüm üret. 45 gündür hala sabit IP hizmeti verecekler.
Paramı iade edin.

Serhat 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön