21 Mart 2013

Ttnet Veremediği Hizmet Karşılığı Fatura Çıkartıyor!

Adsl aboneliği için başvurduğum Ttnet'in, taahhüt ettiği hizmeti sağlayamaması üzerine abonelik iptal talebinde bulundum ve uzun uğraş onunda iptal ettirdim. Bu süre içerisinde internet hizmetini hiç alamamışken ve bu nedenden dolayı iptal ettirmişken ayrıca bu konu ile defalarca müşteri hizmetleri ile görüşmüş olmama rağmen ( sözde bunların hepsi kayıt altında, ama ona da güvenim yok).

Ttnet bana 3 tl'lik bir fatura gönderdi müşteri hizmetleri ile tekrar görüştüğümde hattımın açılmış olduğunu ve hiç kullanmamış olsam da faturalanacağını ve iptal işlemi dolayısı ile nisan ayında yeni fatura çıkartacaklarını belirtiyorlar. Ttnet tarafından yapılan bu haksız kazancın önlenmesini talep ediyorum.

Ayhan 11 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından müşterimiz ile 20.03.2013 tarihinde görüşülerek problemin giderildiği görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön