TTNET Verdiği Taahhüdü Yerine Getirmiyor.

Kasim A. |

01/02/2015 tarihinde aranarak 46 TL ADSL, 7 TL telefon ücreti ödeyeceğim taahhüt edilerek aboneliğimin TTNET'e taşınmasına onay verdim. 21/02 tarihinde taşıma işlemi tamamlandı ve 22/02 tarihinde müşteri hizmetlerini aradığımda ADSL'de sorun yok 7 TL kampanyanın sona erdiğini ayrıca telefonun taşınmadığını taşımanın yetkili ofisin yaptığını onların verdiği taahhüdü bilmediklerini taşımanın yeniden yapılırsa 7 TL kampanyadan yararlana bileceğimi taahhüt ettiler.

2 kez teyit ettirdim. 26/02 tarihinde yeniden evrak göndererek taşıma işlemini yeniden yaptım. 04/03 tarihinde aradığımda 7 TL kampanyaya geçemeyeceğim söylendi. Bu seferde mazeret ay sona ermiş şikayetçiyim.

Etiketler :

Yerine Getirilemeyen Vaad Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Mart
  16:42

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Kasim A.
  10 Mart
  18:00

  Aynı mazeret standart cevaplar ve çözüm üretmeyen tek taraflı müşteri hizmetleri Türk Telekom dan hizmet alıyorsanız size verilen taahhütlerin hiç önemi yok. En kısa sürede numaramı taşıyacağım.

 • 07 Mart
  12:13

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.