07 Mart 2015

TTNET Verdiği Taahhüdü Yerine Getirmiyor.

01/02/2015 tarihinde aranarak 46 TL ADSL, 7 TL telefon ücreti ödeyeceğim taahhüt edilerek aboneliğimin TTNET'e taşınmasına onay verdim. 21/02 tarihinde taşıma işlemi tamamlandı ve 22/02 tarihinde müşteri hizmetlerini aradığımda ADSL'de sorun yok 7 TL kampanyanın sona erdiğini ayrıca telefonun taşınmadığını taşımanın yetkili ofisin yaptığını onların verdiği taahhüdü bilmediklerini taşımanın yeniden yapılırsa 7 TL kampanyadan yararlana bileceğimi taahhüt ettiler.

2 kez teyit ettirdim. 26/02 tarihinde yeniden evrak göndererek taşıma işlemini yeniden yaptım. 04/03 tarihinde aradığımda 7 TL kampanyaya geçemeyeceğim söylendi. Bu seferde mazeret ay sona ermiş şikayetçiyim.

Kasim 99 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Kasim10 Mart 2015

    Aynı mazeret standart cevaplar ve çözüm üretmeyen tek taraflı müşteri hizmetleri Türk Telekom dan hizmet alıyorsanız size verilen taahhütlerin hiç önemi yok. En kısa sürede numaramı taşıyacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön