13 Şubat 2015

TTNET Verdiği Sözü Tutmuyor.

Geçen sene abone olurken bana her türlü vaat verdiler ama verdiği sözlerini şimdi tutmuyorlar. Bana alo paketini aynı tarifeden güncelleyeceklerini söylediler. Şimdi yüksek fiyatla abone yapmaya çalışıyorlar. TTNET sözünü tutmadı ben böyle büyük bir kuruluşun sözün ne demek olduğunu bilmelerini isterdim.

Mehmet 1.329 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet18 Şubat 2015

    TTNET kadar müşterisini düşünmeyen bir firma daha görmedim bir kelimeyi hep tekrarlıyorsunuz ama iş çözüme gelince hiç çözüme ulaştırıyorsunuz ancak insanları mağdur edip bir şekilde dediğinizi yaptırıyorsunuz ama bir Hesabı unutuyorsunuz şanı yüce olanı biliyorumki sorumlu olduğunuz işten dolayı hesap vereceksiniz bunu hesap edemiyorsunuz çözüm 0 başka bir şey demeye gerek yok

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön