10 Şubat 2014

TTNET Verdiği Sözde Durmuyor.

TTNET aboneliğimi yaklaşık 2 ay önce iptal ettirmiştim. İptalden 1 hafta sonra beni arayıp modemi geri verebileceğimi ve paramı iade edebileceklerini söylemişlerdi.Detayları daha önce yaptığım 2235342 numaralı şikayetimde belirtmiştim. Daha sonra haklı bulunduğuma kanaat getirip bana fazla gelen faturamın bir miktarını geri iade edeceklerini(44 küsür TL demişlerdi), ayrıca cayma faturasından da modem ücretini düşeceklerini ve bu işlemlerin en geç 1 hafta içerisinde tamamlanacağını söylemişlerdi.

Fakat ne iade yaptılar, ne de cayma bedelim den modem ücretini düşürdüler. Tarafıma gelen 234,65 TL lik faturada 125 TL modem ücreti yazıyor. Mağdur edildim. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Emrullah 64 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön