TTNET ve Türk Telekom Port Açmıyor!

Onur K. |

Yazın kullanmak için 2 ay önce TTNET telefonum ve internetimi yazlığa nakil ettirdim. Şimdi tekrardan eski yerine nakil olmasını istiyorum ama mahallemizde boş port olmadığını söylediler ve Türk Telekom genel müdürlüğüne başvurmamı söylediler.

Genel müdürlüğe bizzat giderek başvurdum, bana yeni port için 2-3 ay beklemem gerekebileceğini söylediler. İstanbul'da kalabalık bir ilçe olan Kağıthane'de oturuyorum boş port açılması için aylarca bekleyeceğim herhalde telefon ve internet hizmeti alamıyorum. Mağdurum. (TTNET ve Türk Telekom müşteri hizmetleri konuyla ilgili hiçbir bilgi veremiyor sadece genel müdürlüklere gidin deyip işin içinden sıyrılmaya çalışıyorlar.)

Etiketler :

Devir/Nakil Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  17:19

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 17 Eylül
  15:16

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.