07 Mayıs 2013

Ttnet Ve Türk Telekom İnatla Cevap Vermiyor!

2 ay önce Çağlayan Mahallesi Gürbüz sokak da (yeni adı Agah sokak) yeni biten bir apartmana taşındıktan sonra Ttnet'e başvurarak abone olmak istedim. Ttnet yetkilileri o sokakta kutu bulunmadığını söylediler ve Telekom ile irtibata geçmemi istediler. Telekom yetkilileri sokakla ilgili projenin onaylandığını bugün yarın kazı yapılacağını iletti.

Hafta sonu sokağın başında Telekom yetkililerini kazı yaparken gördüm ve derdimi onlara anlattım. Bana bu sokakta fiber internet hattı olduğunu ufak bir arıza için kazı yaptıklarını söylediler. 21 yüzyılda İstanbul'un göbeğinde internet bağlatamadığım için mi üzüleyim yoksa sokaktaki alt yapıdan habersiz olan yetkililer için mi anlamadım.

Ugur 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön