TTNET Ve Türk Telekom Apartmana Hat Bağlamıyor!

Zafer K. |

Yaklaşık 1,5 ay önce evimi yeni apartmana taşıdım. Telefon hattımın ve internetimin nakli için başvuru yaptım. Nakil için gelen yetkililer yoldan apartmana hat bağlanmadığı için taşıyamayacaklarını ve gerekli başvuruyu yaptıklarını hat çekildiği zaman bağlayacaklarını söylediler.

Türk Telekom Mersin Erdemli Türk Telekom müdürlüğüne gittiğimde iş yoğunluğunun çok fazla olduğu, ekip sayısının az olduğu, hattı bağlamanın bir ayı bulabileceği söylendi. Fakat şu an söylenen tarihin üzerinden 15 gün geçmesine rağmen ne arayan var ne soran. Sonuç olarak yaklaşık 1,5 aydır internet hizmetinden faydalanamıyorum ve daha ne kadar kullanamayacağım belli değil.

Etiketler :

Teknik Servis Hizmet Kusuru Teknik Servis Kurulum

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Zafer K.
  11 Mart
  14:05

  Çözüm üretilmedi sadece en kısa zamanda halledeceğiz cevabı verildi ve hala halledilmedi. Bilgi de verilmedi. Türk Telekom TTNET'e hattın bağlandığı bilgisini vermiş ama bağlanmadı.

 • 11 Mart
  09:42

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Zafer K.
  19 Şubat
  20:10

  Şikayetim Türk telekom'a olmasına rağmen bana TTNET dönüş yaptı. Yine aynı bizim yapabileceğimiz bir şey yok cevabını verdiler. Şikayetin esas muhatabı Türk Telekom'dan hala ses yok.

 • 17 Şubat
  16:23

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.