TTNET ve Sorun Çıkarma Başarısı.

Poyraz Can Ü. |

Bir önceki şikayetim 23 Eylül 2014 müşteri bayağı bir zaman olmuş. O gün yaşadıklarım kısaca nakil istedim yapıldı dediler. Bağlanamıyorum dedim sorun ankastrede elit hizmetimiz var para verin dediler. Sonra beni aradılar baktılar sorun ankastreden değil modemden yeni modem alın dediler. Çalışan modem aldım iç tesisat dediler. Yani velhasıl kelam o Eylül 2014 bu da Temmuz 2015 internet desen 5 dk var 2 dk yok iptal edeceğiz cayma bedeli 400 TL.

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Devir/Nakil

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Poyraz Can Ü.
  27 Temmuz
  16:02

  Gördünüzmü bakın gene neler yapacaklarını onlardan önce biliyoruz. Çözüm yok!

 • 24 Temmuz
  12:25

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Poyraz Can Ü.
  24 Temmuz
  09:32

  Biraz sonra konu ile ilgli bilgi verilmiştir, yazıp kapatacaklar TTNET in çözüm anlayışı budur tamamen. Size zerre saygı duymuyorum.

 • 23 Temmuz
  10:30

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.