TTNET ve Avea Kampanyası!

Muhammed G. |

Avea'lılara fiber internet 38 TL reklamını gördüm ve müşteri temsilcisine sordum nedir diye. O da anlattı, ya da ben anlattığını düşünmüştüm. Sözleşme yaptım, taahhüt verdim 24 ay TTNET için. Henüz 1 byte bile kullanmadan sabah Avea'dan gelen mesajla uyandım. Kısaca şöyle: "

... 24 ay faydalanabileceğiniz kampanyanın devamı için Avea aboneliğinizin mevcut koşullarıyla devamı gerekmektedir. "

Aradım iptal edelim ya da değiştirelim dedim 200 küsur TL dediler. 1 byte bile kullanmadığım internet için. Bana verilen sözleşme nüshasında iptal ücretleri yazmıyor. Diğer sözleşmenin suretini yasaya aykırı olarak bana vermediler. Tüketici haklarına başvuracağım.

Etiketler :

Kampanya Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ekim
  16:52

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 09 Ekim
  12:36

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.