TTNET ve Adil Kullanım Kotası Sorunları.

Cihat Ç. |

Ben şuan 16 mbps' ye kadar internet hizmeti kullanmaktayım. Fakat daha 1 hafta olmadan AKK gereği kotam bitiyor ve hızım 3 mbps ye düşüyor. Bu 3 mbps hızı bile çok nadir görüyoruz. Genelde hızım 1.5 ila 2 mbps dolaylarında seyrediyor. Öncelikle bu bir saçmalıktır. Ben sınırsız paket alıyorsam sen buna nasıl herhangi bir ad ile kota koyarsın.

Kaldı ki nette herhangi bir film izleme veya download çok ama çok nadir yapıyor iken bu kotam nasıl 5 günde bitiyor.net'te araştırmalarıma göre birçok kişi bundan dolayı şikayetçi ve TTNET'in kotaları şişirdiğini iddia ediyorlar. Kesinlikle artık bende katılıyorum. TTNET'in AKK' yi kaldırmasını yoksa gereken resmi mercilere şikayetimi yapacağımı bildirmek istiyorum.

Etiketler :

Adil Kullanım Kotası Bağlantı Hızı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cihat Ç.
  29 Eylül
  17:56

  TTNET bırakın yalanları 28 Eylül de saat 18:05 ben mesaj yazdım aynı dakikada cevap yazdınız SMS ile bilgilendirme yapılmıştır diye. Bu ne hız... Sonra bana bilgilendirme lazım değil beyler icraat lazım icraat... Yani defalarca yazdığım gibi şu AKK saçmalığını bitirin bunu istiyorum. Benim gibi milyonlarca insan AKK mağdurudur. Bu mağduriyetimize bir son verin. Bizler sizden bunu bekliyoruz... Yoksa buraya SMS ile bilgilendirme yapılmıştır gibi yalan yanlış mesajlar yazmakla bu sorun çözülmez... AKK ye hayır diyoruz... ... ...

 • Cihat Ç.
  28 Eylül
  18:05

  Bana sonuç lazım beyler sonuç... Kaldırın şu AKK saçmalığını. Youtube.com videolarını bile izleyemedikten sonra evde internet olmuş olmamış farkedermi... Dünyada en pahalı interneti kullanıyoruz sınırsız paket alıyoruz siz AKK koyuyorsunuz nasıl bir sınırsız internet mantığı bu. Bunu sizlerde kabul ediyorsunuz ki AKK yi biranda AKN yaptınız yani millet kota olayını anlamasın. Yahu yeter artık bu milleti sömürdüğünüz... AKK saçmalığı derhal sona ermeli... Hele hele 16 mbps hızdan 3 mbps hıza düşürmek tamamen insanları keriz yerine koymaktır bence...

 • 28 Eylül
  18:05

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 28 Eylül
  11:02

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.