02 Mayıs 2015

TTNET Vdsl'e Geçiş Sorunu!

ADSL hizmeti alıyorum oturduğum yerde VDSL altyapısı var buna geçiş istedim, TTNET yetkilisi 2 ila 15 gün süresince internet erişimimin kesilebileceğini belirtti. Hangi çağda yaşıyoruz alt tarafı bir dolaptan iki kablo çıkarılıp bir başka dolapta veya santralde iki yeni kablo çakılacak bunu koordine etmek çok mu zor? 2 ila 15 günlük bir kesintiyi kabul edilebilir bir süre olarak yorumlayabilmek ancak TT gibi hantal şirketlere özgü olmalı. Cumhuriyetin kuruluşundan bu yana tekel olmasalardı serbest piyasa koşullarında bir yıl dahi yaşayamazlardı.

Yusuf 785 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 02.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön