TTNET VDSL Sorunu!

Umut G. |

TTNET ADSL'den TTNET Fibernet 35Mbit'e kadar tarifesine geçtim fakat alabildiğim hız değeri sadece 0.20 Mbit yani internet sayfaları dahi zar zor açılıyor! TTNET müşteri hizmetleri ile görüştüğümde de çözüm alamıyorum. Hattımda ciddi bir sorun var! Modemde herhangi bir sorun yoktur. ZyXEL ile de görüşülmüştür. 2 gün içerisinde bir çözüm sunulamaz ise buna son verip hattımı kapattıracağım. Acil çözüm bekliyorum!

Etiketler :

Bağlantı Hızı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umut G.
  05 Kasım
  17:39

  Mayıs ayında yaşanan bu problem TTNET tarafından gönderilen arızalı modemden kaynaklanmıştır. Bir bilgisayar mühendisi olarak konu hakkında teknik bilgiye sahip bir müşteri olduğumdan dolayı kendi gayretlerim ile sorunu tespit edip ilgili firmadan cihaz değişimini sağlattım. Bu süreçte TTNET satış ve teknik ekiplerinden yeterli destek maalesef göremedik. Teknik servis gönderimini dahi uzun süre sonra sağlayabildik. Ayrıca üzülerek belirtmeliyim ki çağrı merkezinden yönlendirilen ve online destek veren teknik ekipler maalesef yeterli donanıma sahip değil. Bu anlamda standartlarınızı yükseltmenizi temenni ederim.

 • Umut G.
  11 Mayıs
  22:14

  Hatla ilgili sorun tekrar etmiştir. Artık hattaki Sorunun tespit edilip kalıcı olarak giderilmesini istiyorum.

 • Umut G.
  11 Mayıs
  22:10

  VDSL Hattımla ilgili yaşadığım sorun 7 Mayıs Perşembe günü kendiliğinden düzeldikten sonra hat 35mbit ile 4 gün sorunsuz çalışmıştır. 11 Mayıs Pazartesi günü itibariyle hat tekrar bozulmuştur. Yaklaşık 0.17-0.20 mbit hıza düşmüştür. Web sayfaları dahi güçlükle açılmaktadır. Hattımla ilgili sıkıntının ne olduğunun artık tespit edilmesini aksi takdirde TTNET ile ilişkimi tamamen sonlandıracağımı belirtmek durumundayım. Hizmet alamadığım bir üyeliği sürdürmenin bir anlamı yok!

 • 04 Mayıs
  16:18

  Müşterimiz ile 04.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Umut G.
  04 Mayıs
  13:46

  Çağrı merkezi çözüm üretmemektedir. Tek çare tarafıma iletilen modemin değiştirilip sorunun modemdeki bir arızadan kaynaklanıp kaynaklanmadığının tespit edilmesidir. En kısa sürede teknik servis ve test için farklı bir VDSL modem talep ediyorum.

 • 04 Mayıs
  12:25

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.